0430310003-12-V0
DigiKeys produktnummer
0430310003-12-V0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430310003-12-V0
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Fiolett 20 AWG Jumperkabel Pinne til kabel (rund) Gull 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Fiolett
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Kontakt-ende
Pinne til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 9,98200kr 99,82
30kr 8,80967kr 264,29
50kr 8,33740kr 416,87
100kr 7,76400kr 776,40
250kr 7,10740kr 1 776,85
500kr 6,67818kr 3 339,09
1 000kr 6,29967kr 6 299,67
2 500kr 5,86779kr 14 669,48
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 10
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
På lager: 20
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040V VIOLET