0430310002-10-V0
DigiKeys produktnummer
0430310002-10-V0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430310002-10-V0
Beskrivelse
10" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Fiolett 20 AWG Jumperkabel Pinne til kabel (rund) Gull 10,0" (254,0mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Fiolett
Kontaktoverflate-tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Kontakt-ende
Pinne til kabel (rund)
Lengde
10,0" (254,0mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 8,90600kr 89,06
30kr 7,85233kr 235,57
50kr 7,42820kr 371,41
100kr 6,91170kr 691,17
250kr 6,32080kr 1 580,20
500kr 5,93444kr 2 967,22
1 000kr 5,59372kr 5 593,72
2 500kr 5,20480kr 13 012,00
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
10" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2040B BLACK
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2040G GREEN
10" PRE-CRIMP A2040L BLUE
10" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040V VIOLET