0430310001-12-W4
DigiKeys produktnummer
0430310001-12-W4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430310001-12-W4
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2015W WHITE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Hvit 24 AWG Jumperkabel Pinne til kabel (rund) Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
24 AWG
Farge
Hvit
Kontakt-ende
Pinne til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 330
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,91500kr 79,15
30kr 7,31900kr 219,57
50kr 7,05960kr 352,98
100kr 6,72270kr 672,27
250kr 6,30136kr 1 575,34
500kr 6,00030kr 3 000,15
1 000kr 5,71375kr 5 713,75
2 500kr 5,35602kr 13 390,05
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2015W WHITE
3" PRE-CRIMP A2015W WHITE
4" PRE-CRIMP A2015W WHITE
På lager: 580
5" PRE-CRIMP A2015W WHITE
6" PRE-CRIMP A2015W WHITE