0430300004-03-R6-D
DigiKeys produktnummer
0430300004-03-R6-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300004-03-R6-D
Beskrivelse
3" PRE-CRIMP 1853 RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 26 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 3,00" (76,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
26 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Rød
Kontaktoverflate-tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
3,00" (76,20mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 8,79400kr 87,94
30kr 7,75567kr 232,67
50kr 7,33640kr 366,82
100kr 6,82560kr 682,56
250kr 6,24112kr 1 560,28
500kr 5,85904kr 2 929,52
1 000kr 5,52225kr 5 522,25
2 500kr 5,13767kr 12 844,17
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
3" PRE-CRIMP 1853 BLACK
På lager: 0
3" PRE-CRIMP 1853 BLUE
På lager: 0
3" PRE-CRIMP 1853 BROWN
3" PRE-CRIMP 1853 GREEN
3" PRE-CRIMP 1853 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP 1853 RED
4" PRE-CRIMP 1853 RED
5" PRE-CRIMP 1853 RED
6" PRE-CRIMP 1853 RED
8" PRE-CRIMP 1853 RED