0430300002-12-V0
DigiKeys produktnummer
0430300002-12-V0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300002-12-V0
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Fiolett 20 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Gull 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Fiolett
Kontaktoverflate-tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 9,40200kr 94,02
30kr 8,29500kr 248,85
50kr 7,85100kr 392,55
100kr 7,30740kr 730,74
250kr 6,68568kr 1 671,42
500kr 6,27946kr 3 139,73
1 000kr 5,92116kr 5 921,16
2 500kr 5,51226kr 13 780,65
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
På lager: 360
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040V VIOLET