0430300002-12-R0-D
DigiKeys produktnummer
0430300002-12-R0-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300002-12-R0-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2040R RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 20 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Gull 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Rød
Kontaktoverflate-tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 129
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 15,69800kr 156,98
30kr 13,91767kr 417,53
50kr 13,20220kr 660,11
100kr 12,33030kr 1 233,03
250kr 11,33340kr 2 833,35
500kr 10,68244kr 5 341,22
1 000kr 10,10878kr 10 108,78
2 500kr 9,45424kr 23 635,60
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040B BLACK
På lager: 700
12" PRE-CRIMP A2040G GREEN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040L BLUE
12" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040R RED
3" PRE-CRIMP A2040R RED
4" PRE-CRIMP A2040R RED
5" PRE-CRIMP A2040R RED
6" PRE-CRIMP A2040R RED