0430300002-12-B4
DigiKeys produktnummer
0430300002-12-B4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300002-12-B4
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2015B BLACK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Svart 24 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Gull 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
24 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Svart
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Delestatus
Aktiv
Antall rader
1
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Antall ledere
1
Lengde
12,0" (304,8mm)
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 21
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 8,02700kr 80,27
30kr 7,42200kr 222,66
50kr 7,16060kr 358,03
100kr 6,81720kr 681,72
250kr 6,39004kr 1 597,51
500kr 6,08488kr 3 042,44
1 000kr 5,79430kr 5 794,30
2 500kr 5,43154kr 13 578,85
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2015G GREEN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2015L BLUE
12" PRE-CRIMP A2015N BROWN
12" PRE-CRIMP A2015R RED
På lager: 90
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2015B BLACK
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
På lager: 271
4" PRE-CRIMP A2015B BLACK
5" PRE-CRIMP A2015B BLACK
6" PRE-CRIMP A2015B BLACK