0430300002-03-V0-D
DigiKeys produktnummer
0430300002-03-V0-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300002-03-V0-D
Beskrivelse
3" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Fiolett 20 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Gull 3,00" (76,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Fiolett
Kontaktoverflate-tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
3,00" (76,20mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 13,76200kr 137,62
30kr 12,18367kr 365,51
50kr 11,55200kr 577,60
100kr 10,77920kr 1 077,92
250kr 9,89568kr 2 473,92
500kr 9,31862kr 4 659,31
1 000kr 8,81017kr 8 810,17
2 500kr 8,23004kr 20 575,10
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 0
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
På lager: 0
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040V VIOLET
8" PRE-CRIMP A2040V VIOLET