0430300002-03-B0
DigiKeys produktnummer
0430300002-03-B0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300002-03-B0
Beskrivelse
3" PRE-CRIMP A2040B BLACK
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Svart 20 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Gull 3,00" (76,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Svart
Kontaktoverflate-tykkelse
15,0µin (0,38µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Lengde
3,00" (76,20mm)
Ytterligere resurser
På lager: 9
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,31600kr 73,16
30kr 6,43967kr 193,19
50kr 6,08840kr 304,42
100kr 5,65710kr 565,71
250kr 5,16448kr 1 291,12
500kr 4,84230kr 2 421,15
1 000kr 4,55800kr 4 558,00
2 500kr 4,23350kr 10 583,75
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
3" PRE-CRIMP A2040A ORANGE
På lager: 0
3" PRE-CRIMP A2040G GREEN
På lager: 170
3" PRE-CRIMP A2040L BLUE
På lager: 0
3" PRE-CRIMP A2040N BROWN
3" PRE-CRIMP A2040R RED
På lager: 9
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040B BLACK
4" PRE-CRIMP A2040B BLACK
5" PRE-CRIMP A2040B BLACK
6" PRE-CRIMP A2040B BLACK
8" PRE-CRIMP A2040B BLACK