0430300001-03-R4
DigiKeys produktnummer
0430300001-03-R4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0430300001-03-R4
Beskrivelse
3" PRE-CRIMP A2015R RED
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Rød 24 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Tinn 3,00" (76,20mm)
Kategori
Trådtykkelse
24 AWG
Produsent
Molex
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Rød
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
40,0µin (1,02µm)
Delestatus
Aktiv
Antall rader
1
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Antall ledere
1
Lengde
3,00" (76,20mm)
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 6,54900kr 65,49
30kr 5,76300kr 172,89
50kr 5,44300kr 272,15
100kr 5,05560kr 505,56
250kr 4,61028kr 1 152,57
500kr 4,31916kr 2 159,58
1 000kr 4,06263kr 4 062,63
2 500kr 3,76955kr 9 423,88
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
3" PRE-CRIMP A2015A ORANGE
På lager: 0
3" PRE-CRIMP A2015B BLACK
På lager: 0
3" PRE-CRIMP A2015G GREEN
På lager: 38
3" PRE-CRIMP A2015L BLUE
3" PRE-CRIMP A2015N BROWN
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2015R RED
4" PRE-CRIMP A2015R RED
5" PRE-CRIMP A2015R RED
6" PRE-CRIMP A2015R RED
På lager: 200
8" PRE-CRIMP A2015R RED