0039000428-12-S9
DigiKeys produktnummer
0039000428-12-S9-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000428-12-S9
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skifergrå 18 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Gull 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Farge
Skifergrå
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 11,65700kr 116,57
30kr 10,30633kr 309,19
50kr 9,76140kr 488,07
100kr 9,09900kr 909,90
250kr 8,34080kr 2 085,20
500kr 7,84554kr 3 922,77
1 000kr 7,40902kr 7 409,02
2 500kr 6,91076kr 17 276,90
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE