0039000428-11-L9-D
DigiKeys produktnummer
0039000428-11-L9-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000428-11-L9-D
Beskrivelse
11" PRE-CRIMP A2064 BLUE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Blå 18 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Gull 11,0" (279,4mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Farge
Blå
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
11,0" (279,4mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 22,41500kr 224,15
30kr 19,94867kr 598,46
50kr 18,95580kr 947,79
100kr 17,74610kr 1 774,61
250kr 16,36428kr 4 091,07
500kr 15,46226kr 7 731,13
1 000kr 14,66771kr 14 667,71
2 500kr 13,76135kr 34 403,38
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
11" PRE-CRIMP A2064 BLACK
På lager: 0
11" PRE-CRIMP A2064 BROWN
På lager: 0
11" PRE-CRIMP A2064 GREEN
11" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
11" PRE-CRIMP A2064 RED
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2064 BLUE
3" PRE-CRIMP A2064 BLUE
4" PRE-CRIMP A2064 BLUE
5" PRE-CRIMP A2064 BLUE
6" PRE-CRIMP A2064 BLUE