0039000181-12-V0-D
DigiKeys produktnummer
0039000181-12-V0-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000181-12-V0-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Fiolett 20 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Gull 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Serie
Farge
Fiolett
Emballasje
Bulk
Kontaktoverflate-tykkelse
30,0µin (0,76µm)
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 25,11900kr 251,19
30kr 23,23867kr 697,16
50kr 22,41520kr 1 120,76
100kr 21,34510kr 2 134,51
250kr 20,00800kr 5 002,00
500kr 19,05320kr 9 526,60
1 000kr 18,14414kr 18 144,14
2 500kr 17,00906kr 42 522,65
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040 VIOLET