0039000040-12-V0-D
DigiKeys produktnummer
0039000040-12-V0-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000040-12-V0-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Fiolett 20 AWG Jumperkabel Pinne til pinne Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
20 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Fiolett
Kontakt-ende
Pinne til pinne
Baseproduktnummer
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 9,16800kr 91,68
30kr 8,08933kr 242,68
50kr 7,65460kr 382,73
100kr 7,12310kr 712,31
250kr 6,51576kr 1 628,94
500kr 6,11856kr 3 059,28
1 000kr 5,76848kr 5 768,48
2 500kr 5,36882kr 13 422,05
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2040 BLACK
På lager: 378
12" PRE-CRIMP A2040 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040 BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2040 GREEN
12" PRE-CRIMP A2040 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
3" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
4" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
5" PRE-CRIMP A2040 VIOLET
6" PRE-CRIMP A2040 VIOLET