0039000040-10-S9
DigiKeys produktnummer
0039000040-10-S9-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000040-10-S9
Beskrivelse
10" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skifergrå 18 AWG Jumperkabel Pinne til kabel (rund) Tinn 10,0" (254,0mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Skifergrå
Kontakt-ende
Pinne til kabel (rund)
Baseproduktnummer
Lengde
10,0" (254,0mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,65300kr 76,53
30kr 6,74200kr 202,26
50kr 6,37480kr 318,74
100kr 5,92560kr 592,56
250kr 5,41112kr 1 352,78
500kr 5,07506kr 2 537,53
1 000kr 4,77878kr 4 778,78
2 500kr 4,44036kr 11 100,90
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
10" PRE-CRIMP A2064 BLACK
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BLUE
På lager: 0
10" PRE-CRIMP A2064 BROWN
10" PRE-CRIMP A2064 GREEN
10" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE