0039000038-12-S9
DigiKeys produktnummer
0039000038-12-S9-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000038-12-S9
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skifergrå 18 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Skifergrå
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Baseproduktnummer
Lengde
12,0" (304,8mm)
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 7,57800kr 75,78
30kr 7,01333kr 210,40
50kr 6,76380kr 338,19
100kr 6,44110kr 644,11
250kr 6,03716kr 1 509,29
500kr 5,74884kr 2 874,42
1 000kr 5,47425kr 5 474,25
2 500kr 5,13150kr 12 828,75
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
På lager: 790
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
På lager: 359
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
På lager: 10
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
På lager: 0
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE