0039000038-12-S9-D
DigiKeys produktnummer
0039000038-12-S9-D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0039000038-12-S9-D
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2064 SLATE
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Skifergrå 18 AWG Jumperkabel Kontakt til kontakt Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
18 AWG
Kontaktoverflate (finish)
Tinn
Serie
Farge
Skifergrå
Kontakt-ende
Kontakt til kontakt
Baseproduktnummer
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 1
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 8,87800kr 88,78
30kr 8,21100kr 246,33
50kr 7,91840kr 395,92
100kr 7,54040kr 754,04
250kr 7,06776kr 1 766,94
500kr 6,73020kr 3 365,10
1 000kr 6,40885kr 6 408,85
2 500kr 6,00771kr 15 019,28
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2064 BLACK
På lager: 1167
12" PRE-CRIMP A2064 BLUE
På lager: 750
12" PRE-CRIMP A2064 BROWN
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2064 GREEN
12" PRE-CRIMP A2064 ORANGE
På lager: 1
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2064 SLATE
3" PRE-CRIMP A2064 SLATE
4" PRE-CRIMP A2064 SLATE
5" PRE-CRIMP A2064 SLATE
6" PRE-CRIMP A2064 SLATE