0008500113-12-Y2
DigiKeys produktnummer
0008500113-12-Y2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
0008500113-12-Y2
Beskrivelse
12" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Gul 22 AWG Jumperkabel Kontakt til kabel (rund) Tinn 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
22 AWG
Farge
Gul
Kontakt-ende
Kontakt til kabel (rund)
Lengde
12,0" (304,8mm)
Ytterligere resurser
På lager: 20
Antall Enhetspris Utvidet pris
10kr 6,53900kr 65,39
30kr 6,05300kr 181,59
50kr 5,83780kr 291,89
100kr 5,55890kr 555,89
250kr 5,21016kr 1 302,54
500kr 4,96130kr 2 480,65
1 000kr 4,72443kr 4 724,43
2 500kr 4,42861kr 11 071,52
Produsentens standardpakking
Alternativ farge
12" PRE-CRIMP A2016 BLACK
På lager: 1697
12" PRE-CRIMP A2016 BLUE
På lager: 0
12" PRE-CRIMP A2016 BROWN
På lager: 30
12" PRE-CRIMP A2016 GREEN
På lager: 360
12" PRE-CRIMP A2016 ORANGE
På lager: 20
Alternativ lengde
2" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
3" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
4" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
5" PRE-CRIMP A2016 YELLOW
6" PRE-CRIMP A2016 YELLOW