ZX75-2R15-S+
DigiKeys produktnummer
3157-ZX75-2R15-S+-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZX75-2R15-S+
Beskrivelse
LUMPED LC DIPLEXER
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-dipleks Diplekser 0Hz – 20MHz / 950MHz – 2,15GHz Modul
Kategori
Frekvensbånd (lav/høy)
0Hz – 20MHz / 950MHz – 2,15GHz