ZX10-2-12-S+
DigiKeys produktnummer
3157-ZX10-2-12-S+-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ZX10-2-12-S+
Beskrivelse
PWR SPLTR CMBD / SMA / ROHS
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF effektdelere/splittere 2 MHz ~ 1.2 GHz Isolasjon (min.) 18dB, 3° ubalanse (maks) Modul, SMA-kontakter
Kategori
Frekvens
2 MHz ~ 1.2 GHz
Produsent
Mini-Circuits
Spesifikasjoner
Isolasjon (min.) 18dB, 3° ubalanse (maks)
Emballasje
Brett
Størrelse/dimensjon
0,900" L x 0,740" B x 0,570" H (22,86mm x 18,80mm x 14,48mm)