M3SWA-2-50DRA+
DigiKeys produktnummer
3157-M3SWA-2-50DRA+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-M3SWA-2-50DRA+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-M3SWA-2-50DRA+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
M3SWA-2-50DRA+
Beskrivelse
SPDT, SMT SSS, 500-4500 MHZ, 50
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-brytere IC Generell bruk SPDT 50Ohm 8-DFN (3,25x3,25)
Kategori
Innsettingstap
1,2dB
Produsent
Mini-Circuits
Testfrekvens
4,5GHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Funksjoner
DC-blokkert
Delestatus
Aktiv
Impedans
50Ohm
RF-type
Generell bruk
Forsyningsspenning
3V – 5V
Topologi
Absorberende
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Krets
SPDT
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvensområde
10MHz – 4,5GHz