LFCG-1900+
DigiKeys produktnummer
3157-LFCG-1900+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-LFCG-1900+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-LFCG-1900+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LFCG-1900+
Beskrivelse
LTCC LPF, DC - 1900 MHZ, 50
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2,3GHz (avskjæringsfrekvens) Frekvens Lavpass RF-filtre (radiofrekvens) 1,9GHz båndbredde 1,8dB 0805 (2012 metrisk), 8 PC Pad
Kategori
Filtertype
Lavpass
Produsent
Mini-Circuits
Innsettingstap
1,8dB
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
0805 (2012 metrisk), 8 PC Pad
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Frekvens
2,3GHz (avskjæringsfrekvens)
Høyde (maks)
0,042" (1,08mm)
Båndbredde
1,9GHz