HFCW-7500+
DigiKeys produktnummer
3157-HFCW-7500+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-HFCW-7500+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-HFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HFCW-7500+
Beskrivelse
CER FILTER 7.6GHZ HIGH PASS
Detaljert beskrivelse
7,6GHz (avskjæringsfrekvens) Høypass Keramiske filtre 12.8 GHz 50Ohm 0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HFCW-7500+ Modeller
Kategori
Innsettingstap
1,5dB
Kapsling
0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Frekvens
7,6GHz (avskjæringsfrekvens)
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Impedans
50Ohm
Høyde (maks)
0,024" (0,61mm)
Båndbredde
12.8 GHz