BFHKI-1572+
DigiKeys produktnummer
3157-BFHKI-1572+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-BFHKI-1572+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-BFHKI-1572+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BFHKI-1572+
Beskrivelse
LTCC BPF, 13.9 - 17.5 GHZ, 50
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15,7 GHz senter Frekvens Båndpass RF-filtre (radiofrekvens) 3,6GHz båndbredde 4dB 3-SMD, ingen ledning
Kategori
Filtertype
Båndpass
Produsent
Mini-Circuits
Innsettingstap
4dB
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflatemontering
Delestatus
Aktiv
Kapsling
3-SMD, ingen ledning
Frekvens
15,7 GHz senter
Størrelse/dimensjon
0,195" L x 0,144" B (4,95mm x 3,65mm)
Båndbredde
3,6GHz
Høyde (maks)
0,077" (1,96mm)