ADTL1-4-75+
DigiKeys produktnummer
3157-ADTL1-4-75+TR-ND - Tape og spole (TR)
3157-ADTL1-4-75+CT-ND - Båndavsnitt (CT)
3157-ADTL1-4-75+DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
ADTL1-4-75+
Beskrivelse
1:1 CORE & WIRE TRANSFORMER, 0.5
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF Balun 500kHz – 1GHz 75 / 75Ohm 6-SMD, flate ledninger
Kategori
Faseforskjell
Produsent
Mini-Circuits
Innsettingstap (maks)
3dB
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Returdemping (min)
11,48dB
Delestatus
Aktiv
Kapsling
6-SMD, flate ledninger
Frekvensområde
500kHz – 1GHz
Monteringstype
Overflatemontering
Impedans - ubalansert/balansert
75 / 75Ohm