VN10KN3-G-P002
DigiKeys produktnummer
150-VN10KN3-G-P002TR-ND - Tape og spole (TR)
150-VN10KN3-G-P002CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
VN10KN3-G-P002
Beskrivelse
MOSFET N-CH 60V 310MA TO92-3
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 60 V 310mA (Tj) 1W (Tc) Gjennomgående hull TO-92-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VN10KN3-G-P002 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
2.5V ved 1mA
Produsent
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
60 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
1W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-92-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
5V, 10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
5Ohm ved 500mA, 10V