TC1262-3.3VDBTR
DigiKeys produktnummer
TC1262-3.3VDBTR-ND - Tape og spole (TR)
TC1262-3.3VDBCT-ND - Båndavsnitt (CT)
TC1262-3.3VDBDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TC1262-3.3VDBTR
Beskrivelse
IC REG LIN 3.3V 500MA SOT-223-3
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 500mA SOT-223-3
EDA-/CAD-modeller
TC1262-3.3VDBTR Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Kapsling
TO-261-4, TO-261AA
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-223-3
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.65V ved 500mA