TC1017-3.3VCTTR
DigiKeys produktnummer
TC1017-3.3VCTTR-ND - Tape og spole (TR)
TC1017-3.3VCTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
TC1017-3.3VCTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TC1017-3.3VCTTR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TC1017-3.3VCTTR Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
90 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 150mA