TC1017-2.8VCTTR
DigiKeys produktnummer
TC1017-2.8VCTTR-ND - Tape og spole (TR)
TC1017-2.8VCTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
TC1017-2.8VCTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TC1017-2.8VCTTR
Beskrivelse
IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 150mA SOT-23-5
EDA-/CAD-modeller
TC1017-2.8VCTTR Modeller
Strøm - hvilestrøm (Iq)
90 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
58dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - inngang (maks)
6V
Spenning - utgang (min./fast)
2,8V
Spenningsbortfall (maks)
0.5V ved 150mA