TC1015-5.0VCT713
DigiKeys produktnummer
TC1015-5.0VCT713TR-ND - Tape og spole (TR)
TC1015-5.0VCT713CT-ND - Båndavsnitt (CT)
TC1015-5.0VCT713DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
TC1015-5.0VCT713
Beskrivelse
IC REG LINEAR 5V 100MA SOT23-5
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 100mA SOT-23-5
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TC1015-5.0VCT713 Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
80 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (1kHz)
Delestatus
Aktiv
Styringsfunksjoner
Aktivere
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
6V
Kapsling
SC-74A, SOT-753
Spenning - utgang (min./fast)
5V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23-5
Spenningsbortfall (maks)
0.25V ved 100mA