SST26VF064BT-104I/SM
DigiKeys produktnummer
SST26VF064BT-104I/SMTR-ND - Tape og spole (TR)
SST26VF064BT-104I/SMCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SST26VF064BT-104I/SMDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SST26VF064BT-104I/SM
Beskrivelse
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 8SOIJ
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
FLASH Minne IC 64Mbit SPI - firedobbel I/O 104 MHz 8-SOIJ
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SST26VF064BT-104I/SM Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Minneorganisering
8M x 8
Taktfrekvens
104 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2,7V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)