SST26VF064B-104V/SO
DigiKeys produktnummer
SST26VF064B-104V/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SST26VF064B-104V/SO
Beskrivelse
IC FLASH 64MBIT SPI/QUAD 16SOIC
Produsentens standard leveringstid
38 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
FLASH Minne IC 64Mbit SPI - firedobbel I/O 104 MHz 16-SOIC
Kategori
Minneorganisering
8M x 8
Taktfrekvens
104 MHz
Emballasje
Rør
Forsyningsspenning
2,7V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 105°C (TA)