SST25VF080B-50-4I-S2AF-T
DigiKeys produktnummer
SST25VF080B-50-4I-S2AF-TTR-ND - Tape og spole (TR)
SST25VF080B-50-4I-S2AF-TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SST25VF080B-50-4I-S2AF-TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SST25VF080B-50-4I-S2AF-T
Beskrivelse
IC FLASH 8MBIT SPI 50MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
9 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
FLASH Minne IC 8Mbit SPI 50 MHz 8-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SST25VF080B-50-4I-S2AF-T Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Minneorganisering
1M x 8
Produsent
Minnegrensesnitt
SPI
Serie
Taktfrekvens
50 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Skrivesyklustid - ord, side
10µs
Delestatus
Aktiv
Forsyningsspenning
2,7V – 3,6V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)