SMAJ5928BE3/TR13 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 13 V 3 W ±5% Overflatemontering DO-214AC (SMAJ)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
SMAJ5928BE3/TR13
DigiKeys produktnummer
SMAJ5928BE3/TR13-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ5928BE3/TR13
Beskrivelse
DIODE ZENER 13V 3W DO214AC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
1 µA @ 9.9 V
Produsent
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.2 V @ 200 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Delestatus
Utdatert
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - Zener (nom) (Vz)
Kapsling
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
DO-214AC (SMAJ)
Effekt - maks
3 W
Baseproduktnummer
Impedans (maks) (Zzt)
7 Ohms