SMAJ18AE3/TR13
DigiKeys produktnummer
150-SMAJ18AE3/TR13TR-ND - Tape og spole (TR)
150-SMAJ18AE3/TR13CT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-SMAJ18AE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ18AE3/TR13
Beskrivelse
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
29,2V Klemme 17,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
17,2A
Produsent
Effekt - toppuls
500W
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
18V
Spenning - gjennomslag (min)
20V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
29,2V