RN4870-I/RM130
DigiKeys produktnummer
RN4870-I/RM130-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
RN4870-I/RM130
Beskrivelse
RF TXRX MOD BLUETOOTH CHIP SMD
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Bluetooth Bluetooth v5.0 RF-transceivermoduler 2,4GHz Integrert, Chip Overflatemontering
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
RN4870-I/RM130 Modeller
Kategori
Serielle grensesnitt
I2C, AIO, PIO, PWM, SPI, UART
Produsent
Antennetype
Integrert, Chip
Emballasje
Brett
Brukt IC/del
RN4870
Delestatus
Aktiv
Minnestørrelse
256kB flashminne, 32kB rom, 24kB SRAM
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Forsyningsspenning
1,9V – 3,6V
RF-familie/standard
Bluetooth
Strøm - mottar
13mA
Protokoll
Strøm - sender
13mA
Modulering
GFSK
Monteringstype
Overflatemontering
Frekvens
2,4GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C