PIC32MX795F512LT-80I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC32MX795F512LT-80I/PTTR-ND - Tape og spole (TR)
PIC32MX795F512LT-80I/PTCT-ND - Båndavsnitt (CT)
PIC32MX795F512LT-80I/PTDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MX795F512LT-80I/PT
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrostyringer IC 32-biters 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MX795F512LT-80I/PT Modeller
RAM-størrelse
128K x 8
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x10b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Kjerneprosessor
MIPS32® M4K™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
80MHz