PIC32MX795F512L-80I/PF
DigiKeys produktnummer
PIC32MX795F512L-80I/PF-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MX795F512L-80I/PF
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100TQFP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrostyringer IC 32-biters 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MX795F512L-80I/PF Modeller
RAM-størrelse
128K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x10b
Kjerneprosessor
MIPS32® M4K™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
80MHz