PIC32MX460F256L-80I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC32MX460F256L-80I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MX460F256L-80I/PT
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrostyringer IC 32-biters 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (12x12)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MX460F256L-80I/PT Modeller
RAM-størrelse
32K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x10b
Kjerneprosessor
MIPS32® M4K™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
80MHz