PIC32MX270F256D-50I/ML
DigiKeys produktnummer
PIC32MX270F256D-50I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MX270F256D-50I/ML
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 44QFN
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrostyringer IC 32-biters 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 44-QFN (8x8)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MX270F256D-50I/ML Modeller
RAM-størrelse
64K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 13x10b
Kjerneprosessor
MIPS32® M4K™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
50MHz