PIC32MX170F256B-50I/SO
DigiKeys produktnummer
PIC32MX170F256B-50I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MX170F256B-50I/SO
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Mikrostyringer IC 32-biters 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-SOIC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MX170F256B-50I/SO Modeller
RAM-størrelse
64K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,3V – 3,6V
Dataomformere
A/D 10x10b
Kjerneprosessor
MIPS32® M4K™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
50MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Konnektivitet
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)