PIC32MM0256GPM064-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC32MM0256GPM064-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MM0256GPM064-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 64TQFP
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrostyringer IC 32-biters 25MHz 256KB (256K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MM0256GPM064-I/PT Modeller
RAM-størrelse
32K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 20x10/12b
Kjerneprosessor
MIPS32® microAptiv™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
25MHz