PIC32MM0256GPM028-I/M6
DigiKeys produktnummer
PIC32MM0256GPM028-I/M6-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MM0256GPM028-I/M6
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28UQFN
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrostyringer IC 32-biters 25MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-UQFN (4x4)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MM0256GPM028-I/M6 Modeller
RAM-størrelse
32K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 12x10/12b
Kjerneprosessor
MIPS32® microAptiv™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
25MHz