PIC32MM0128GPM028-I/SS
DigiKeys produktnummer
PIC32MM0128GPM028-I/SS-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MM0128GPM028-I/SS
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 128KB FLASH 28SSOP
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrostyringer IC 32-biters 25MHz 128KB (128K x 8) FLASH 28-SSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MM0128GPM028-I/SS Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 12x10/12b
Kjerneprosessor
MIPS32® microAptiv™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
25MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SSOP
Konnektivitet
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), DMA, HLVD, I2S, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-SSOP (0,209", 5,30mm bredde)