PIC32MM0064GPM048-I/M4
DigiKeys produktnummer
PIC32MM0064GPM048-I/M4-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MM0064GPM048-I/M4
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48UQFN
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrostyringer IC 32-biters 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-UQFN (6x6)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC32MM0064GPM048-I/M4 Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 17x10/12b
Kjerneprosessor
MIPS32® microAptiv™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
25MHz