PIC32MM0064GPM036-I/M2
DigiKeys produktnummer
PIC32MM0064GPM036-I/M2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MM0064GPM036-I/M2
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 36VQFN
Produsentens standard leveringstid
30 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrostyringer IC 32-biters 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 36-SQFN (6x6)
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 15x10/12b
Kjerneprosessor
MIPS32® microAptiv™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
25MHz