PIC32MM0064GPL028-I/SP
DigiKeys produktnummer
PIC32MM0064GPL028-I/SP-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC32MM0064GPL028-I/SP
Beskrivelse
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 28SPDIP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Mikrostyringer IC 32-biters 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SPDIP
Kategori
Programminnestørrelse
RAM-størrelse
8K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 12x10/12b; D/A 1x5b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
MIPS32® microAptiv™
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Kjernestørrelse
32-biters
Monteringstype
Gjennomgående hull
Hurtighet
25MHz
Leverandørens enhetsforpakning
28-SPDIP
Konnektivitet
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), HLVD, I2S, POR, PWM, WDT
Kapsling
28-DIP (0,300", 7,62mm)