PIC24FJ96GA006-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ96GA006-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ96GA006-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 96KB FLASH 64TQFP
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 16MHz 96KB (32K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC24FJ96GA006-I/PT Modeller
RAM-størrelse
8K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 16x10b
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz