PIC24FJ64GA704-I/PT
DigiKeys produktnummer
PIC24FJ64GA704-I/PT-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ64GA704-I/PT
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 44-TQFP (10x10)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
PIC24FJ64GA704-I/PT Modeller
RAM-størrelse
16K x 8
Emballasje
Brett
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 14x12b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz