PIC24FJ32GU202-I/ML
DigiKeys produktnummer
150-PIC24FJ32GU202-I/ML-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
PIC24FJ32GU202-I/ML
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28QFN
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PIC PIC® 24F Mikrostyringer IC 16-biters 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-QFN (6x6)
RAM-størrelse
8K x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2V – 3,6V
Dataomformere
A/D 9x12b SAR
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Ekstern, Intern
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
32MHz